İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Prosessor | Intel Core i5-1200U |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 512 GB SSD |
| Qrafik kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 15.6" FHD (1920 x 1080) |
| Əməliyyat sistemi | Free DOS |
| İnterfeys çıxışlar | HDMI, USB, Type-A, Type-C |
| Rəng | Grey |
4 Gün