İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Prosessor | Intel Core 3-N355 |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 512 GB SSD |
| Qrafik kartı | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 15.6&'&' FHD (1920 × 1080), IPS, 60Hz |
| Əməliyyat sistemi | Free DOS |
| İnterfeys çıxışlar | HDMI, USB, Type-A |
| Rəng | Silver |
4 Gün