İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Prosessor | Intel Core 7 240H |
| Operativ yaddaş (RAM) | 16 GB |
| Daxili yaddaş | 512 GB SSD |
| Qrafik kartı | Intel Graphics |
| Ekran | 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS |
| Əməliyyat sistemi | Free DOS |
| İnterfeys çıxışlar | HDMI, USB, Type-A, Type-C |
| Rəng | Grey |
4 Gün