İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Prosessor | Intel Core Ultra 7 255U |
| Operativ yaddaş (RAM) | 16 GB |
| Daxili yaddaş | 512 GB |
| Qrafik kartı | Intel Graphics |
| Ekran | 16" WUXGA (1920 x 1200) IPS |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 Pro |
| İnterfeys çıxışlar | USB, HDMI |
| Rəng | Silver |
4 Gün