İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Əməliyyat sistemi | Android 16, MagicOS 10 |
| Prosessor tipi (Chipset) | Qualcomm SM7750-AB Snapdragon 7 Gen 4 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi (CPU) | Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-720 4x2.4 GHz Cortex-720 3x1.8 GHz Cortex-520) |
| Qrafik prosessor (GPU) | Adreno 722 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Əsas kamera (Foto) | 200 MP + 12 MP |
| Özəlliklər | Color spectrum sensor, LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera (Foto) | 50 MP |
| Əsas kamera (Video) | 4K, 1080p, gyro-EIS, OIS |
| Ön kamera (Video) | 4K, 1080p, gyro-EIS |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran ölçüsü | 6.57" |
| Ekran imkanları | 1264 x 2728 pixels |
| Korpus və Ekran materialı | Şüşə / Plastik |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Daxili yaddaş (ROM) | 256 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Yox |
| Batareya tutumu (mAh) | 7000 mAh |
| Batareyanın növü | Si/C Li-Ion |
| Sürətli şarj | Var |
| LTE | Var |
| SIM-kart növü | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| SIM-kart sayı | 2 |
| NFC | Var |
| Ölçülər (H x E x Q) | 156 x 74.7 x 7.8 mm |
| Rəng | Orange |
4 Gün