İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| Prosessor tipi (Chipset) | Mediatek Dimensity 7400 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi (CPU) | Octa-core (4x2.6 GHz Cortex-A78 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor (GPU) | Mali-G615 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Əsas kamera (Foto) | 50 MP + 8 MP |
| Özəlliklər | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera (Foto) | 32 MP |
| Əsas kamera (Video) | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| Ön kamera (Video) | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Ekran tipi | P-OLED, 120Hz |
| Ekran ölçüsü | 6.67" |
| Ekran imkanları | 1220 x 2712 pixels |
| Korpus və Ekran materialı | Şüşə / Plastik |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Daxili yaddaş (ROM) | 512 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Batareya tutumu (mAh) | 6720 mAh |
| Batareyanın növü | |
| Sürətli şarj | |
| LTE | |
| SIM-kart növü | Nano SIM |
| SIM-kart sayı | 2 |
| NFC | Var |
| Ölçülər (H x E x Q) | 161.2 x 74.7 x 8.7 mm |
| Rəng | Dark Blue |
4 Gün