İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Əməliyyat sistemi | Android 15, HyperOS 2 |
| Prosessor tipi (Chipset) | Qualcomm SM7635-AC Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi (CPU) | Octa-core (1x2.7 GHz Cortex-A720 3x2.4 GHz Cortex-A720 4x1.8 GHz Cortex-A520) |
| Qrafik prosessor (GPU) | Adreno 810 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Əsas kamera (Foto) | 8 MP |
| Ön kamera (Foto) | 8 MP |
| Əsas kamera (Video) | 1080p@30fps |
| Ön kamera (Video) | 1080p@30fs |
| Operativ yaddaş (RAM) | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Ekran tipi | IPS LCD, 120Hz |
| Ekran ölçüsü | 12.1" |
| Ekran imkanları | 1600 x 2560 pixels |
| Batareya tutumu (mAh) | 12000 mAh |
| Batareyanın növü | |
| Sürətli şarj | Var |
| LTE | Yox |
| NFC | Yox |
| SIM-kart növü | Yox |
| SIM-kart sayı | Yox |
| Ölçülər (H x E x Q) | 279.8 x 181.7 x 7.5 mm |
| Çəki | 610 qr |
| Korpus materialı | Şüşə / Alüminium |
| Rəng | Grey |
4 Gün