İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Diaqonal | 55" (140 sm) |
| Ekran icazəsi | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Əməliyyat sistemi | VIDAA |
| Smart TV | Var |
| Ekran texnologiyası | LED |
| TV tuner | DVB-T, DVB-T2 |
| HDR formatı | HDR10+, HDR10, HLG |
| Tezlik | 60 Hz |
| İşıqlandırmanın növü | Direct LED |
| Səs sistemi | Dolby Atmos |
| Səs gücü | 20 Vt |
| Dinamiklərin sayı | 2 |
| Simsiz qoşulma imkanı | Bluetooth, Wi-Fi |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ölçülər (altlıqsız) (E × H × D) | 1233 × 715 × 72 mm |
| Çəki | 9.4 kq |
| Rəng | Qara |
4 Gün