İlkin ödənişsiz hissə-hissə ödə!
| Prosessor | Intel Core Ultra 7 256V |
| Operativ yaddaş (RAM) | 16 GB |
| Daxili yaddaş | 1 TB SSD |
| Qrafik kartı | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran | 14" WUXGA (1920 x 1200) IPS |
| Əməliyyat sistemi | Windows 11 Home |
| İnterfeys çıxışlar | HDMI, USB, Type-A |
| Rəng | Grey |
4 Gün